07.05.2019

STK PULA NA PRVENSTVU U DUGOM SELU OSVOJILA 16 MEDALJA I DOBILA OSAM DRŽAVNIK PRVAKA.

Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje te kadete i kadetkinje koje je tijekom proteklog vikenda održano u Dugom Selu proteklog vikenda obilježila je potpuna dominacija STK Pule. Od 14 disciplina, Pula je nastupila u njih 11. Učinak je osam naslova prvaka Hrvatske te ukupno čak 16 medalja! Osim što je STK Pula bila apsolutno naujspješniji klub na PH-u, u svojim redovima ima i najboljeg igrača prvenstva, a to je Andrej Mrkić koji je osvojio čak četiri naslova prvaka Hrvatske: pojedinačno, ekipno, parovi i mješoviti parovi!!!

Naslove prvaka Hrvatske osvojili su:

Najmlađi kadeti pojedinačno: Andrej Mrkić

Najmlađe kadetkinje pojedinačno: Aileen Dorić

Najmlađi kadeti ekipno (Andrej Mrkić, Deni Vale, Petar Zidarić)

Najmlađe kadetkinje ekipno(Aileen Dorić, Larisa Putigna, Mia Buić, Nikolina Miličević, Marina Vujičić, Ema Basanić i Andrea Orbanić)

Najmlađi kadeti parovi: Andrej Mrkić/Deni Vale

Najmlađi kadeti mješoviti parovi: Andrej Mrkić/Nikolina Miličević

Kadeti parovi: Leo Vekić/ Roko Meter (Pula/Mladost)

Kadeti mješoviti parovi: Leo Vekić /Bruna Borovec (Pula/Starr)

 

REZULTATI,

POJEDINAČNO

Najmlađi kadeti: 1. Andrej Mrkić (Pula), 2. Deni Vale (Pula), 3. Luka Tepeš (Dugo Selo) i Ivor Colev (Putjane)

Najmlađe kadetkinje: 1. Aileen Dorić (Pula), 2. Victoria Pustaj (Jaska), 3. Larisa Putigna (Pula) i Andrea Orbanić (Pula),

PAROVI

Kadeti: 1. Leo Vekić/Roko Meter (Pula/Mladost), 2. Borna Petek/Luka Zlatkov (TIS/Dugo Selo), 3. Mislav Posavec/Hrvoje Martinec (Zabok) i Luka Lozušić/Rino Vidan (Zagreb/Split),

Najmlađi kadeti: 1. Andrej Mrkić/Deni Vale (Pula), 2. Leo Bernaz/Adrian Šakić (Brovinje/Malinska), 3. Luka Tepeš/Patrik Paurević (Dugo Selo) i Gabrijel Marjanović/Ivor Colev (Vodovod/Putjane)

Najmlađe kadetkinje: 1. Lana Benko/Victoria Pustaj (TIS/Jaska), 2. Larisa Putigna/Nikolina Miličević (Pula), 3. Mia Buić/Andrea Orbanić (Pula) i Mara Markovanović/Lana Bebek (Dugo Selo)

MJEŠOVITI PAROVI

Kadeti: 1. Leo Vekić/Bruna Borovec (Pula/Starr), 2. Borna Petek/Hana Arapović (TIS), 3. Luka Zlatkov/Ivona Štriga (Dugo Selo/Varaždin) i Mislav Posavec/Dora Popec (Zabok/Jadran)

Najmlađi kadeti: 1. Andrej Mrkić/Nikolina Miličević (Pula), 2. Gabrijel Marjanović/Victoria Pustaj (Vodovod/Jaska), 3. Leo Bernaz/Aileen Dorić (Brovinje/Pula), Vale Deni/Larisa Putigna(Pula)

 

EKIPNO:

Kadeti: 1. Zabok, 2. TIS, 3. Pula

Kadetkinje: 1. Varaždin, 2. TIS, 3. Zagreb

Najmlađi kadeti : 1. Pula, 2. Vodovod, 3. Dugo Selo

Najmlađe kadetkinje: 1. Pula, 2. Dugo Selo, 3. TIS