Druga liga Zapad – 14. koloPula, Dvorana ŠSD Stoja, 26.02.2022. Suci: Hadžić D., Koraca D., Terlević G.

Pavletić H. 4, Brkić S., Marić M. 22 (6), Bulešić L. 9 (1), Dasko N. (cap) 6 (2), Rojnić N. 5, Gustovarac F. 8 (2), Hortman C. 11 (3), Blažević D. 9, Travica N. 13, Đugum M. 21.

Pomoćni trener: Bolković Igor

KK Krk:

Matanić D. 2, Bušljeta J. 9, Crkvenčić L. 13 (3), Čondrić T. 7, Tomee M. 3,  Karabaić J. (cap.) 6, Marijan F., Petrač J. 5 (1), Krešić F. 11 (1).

Trener: Vlaisavljević E.

U susretu 14. kola Druge lige Zapad košarkaši Stoje uvjerljivu su novu pobjedu, i to protiv borbene i iskusne ekipe Krka.

Do sredine druge četvrtine gosti uspijevaju donekle držati rezultatsku neizvjesnost, međutim, do poluvremena domaći košarkaši sa nekoliko pogođenih dalekometnih šutova Marića i Daska stvaraju prvu ozbiljniju prednost, pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 53:30.

U nastavku susreta pobjeda košarkaša Stoje više nije dolazila u pitanje, a trener Stoje Vladimir Korošec dao je priliku i juniorima koji brzom igrom i kontranapadima dodatno povećavaju domaćina, dok je pobjedu Stoje te prelazak „stotke“ snažnim zakucavanjem iz kontre začinio Niko Travica.

Košarkaše Stoje predvodili su Mirko Marić sa 22 postignuta poena, od čega 6 trica, te Marin Đugum sa 21 postignutim košem, dok su dvoznamenkasti bili i Niko Travica (13 poena) te Christopher Hortman (11 poena).

Kod ekipe Krka, najistaknutiji bili su Crkvenčić sa 13 te Krešić sa 11 postignutih poena.

U slijedećem kolu košarkaši Stoje gostuju u Karlovcu kod ekipe Šanca.