Roberta Weissman Nagy PO PETI PUTA IZLAŽE U AMERICI
Na međunarodni žirirani poziv na temu The Inevitability of Absence Roberta Weissman Nagy javila se sa svojim starijim radom, prvim videom koji je napravila, Memento Mori Materem, koji je po nastanku vizionarski nagradila Gorka Ostojić Cvajner na Umaškom salonu. Video nosi niz popratnih osobnih autorskih fotografija snimanih tijekom same realizacije snimanja videa. Kamera i tehnička podrška : Christian Pinzan.
Od 300 prispjelih poziva 22 autora su zadovoljila kriterije organizacije Culture Laba iRoberta među njima. Ovo je njezina peta izložba u Americi i treća u New Yorku. Autori sa liste su mahom aktivni autori globalne suvremene likovne scene.